Oferta: SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • negocjowanie warunków zakupu towarów,
  • wybór dostawców na podstawie ustalonych kryteriów w firmie,
  • optymalizacja dostaw i kosztów,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zakupów, tworzenie raportów, zestawień,
  • dbanie o dobre relacje z dostawcami,
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne w obszarze budownictwa),
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, język niemiecki mile widziany,
  • praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji oraz rozmów z dostawcami,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV