Aktualności

Wampiriada 2019

dodano: 25.10.2019

Nie pozostając obojętnym na potrzeby drugiego człowieka postanowiliśmy kolejny raz przyłączyć się do jesiennej edycji Wampiriady.

Pragniemy zachęcić wszystkich pracowników Danwood S.A. wraz z rodzinami oraz przyjaciółmi do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania krwi.
Celem jest ratowanie ludzkiego życia. Każdy z Was może się do tego przyczynić.
W dniu 31 października (czwartek) dwa krwiobusy będą czekać na chętnych w Bielsku Podlaskim (w godz. 8:00 – 13:00) oraz w Białymstoku (w godz. 8:00 – 14:00).
Przyjazną atmosferę, bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm zapewni personel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
Dla wszystkich „Wampirów”, którzy oddadzą krew mamy coś na wzmocnienie (czekolada, kawa, pączki)

Wampiriada 2019 - plakat

Piknik Rodzinny Danwood 2019

dodano: 11.10.2019

Co roku organizujemy wyjątkowy event, w którym biorą udział nasi pracownicy wraz z rodzinami.

Tegoroczny piknik rodzinny odbył się 22 czerwca na terenie naszego obiektu przy ul. Kleszczelowskiej w Bielsku Podlaskim. To była wspaniała okazja, aby rozpocząć sezon wakacyjny. Najmłodsi świetnie bawili się uczestnicząc w wielu atrakcjach, takich jak występ kuglarza, dmuchanie baniek czy kolorowe zjeżdżalnie. Dorośli mogli korzystać z bogatej strefy gastronomicznej oraz pobawić się na świeżym powietrzu przy dobrej muzyce. Jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół Freaky Boys. Każdy z nas spędził czas w miłej atmosferze. Przepełnieni pozytywną energią i w dobrych humorach wróciliśmy do domu.

Piknik rodzinny Piknik rodzinny Piknik rodzinny Piknik rodzinny Piknik rodzinny

Kurs glazurniczy Danwood

dodano: 14.08.2019

Od czerwca 2019 r. prowadzimy kurs glazurniczy Danwood. Mamy wielu chętnych na doszkolenie umiejętności praktycznych. Część uczestników wyjechała już na budowy jako fachowcy.

Kurs glazurniczy Danwood powstał z myślą o osobach, których marzeniem jest zdobycie fachowych umiejętności glazurniczych. Ukończony kurs daje gwarancję zatrudnienia na budowach za granicą. W trakcie 2 tygodni uczestnicy szkolenia zdobywają praktyczne umiejętności pod okiem ekspertów firmy Danwood. Dodatkowo jest to okazja, aby poznać nowoczesną technologię.

Chętnych do udziału w rekrutacji zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji i Rozwoju firmy Danwood (tel. 85 730 00 00).

kurs glazurniczy kurs glazurniczy kurs glazurniczy kurs glazurniczy kurs glazurniczy

Letnia integracja w Jastrzębiej Górze

dodano: 28.06.2019

Pod koniec maja 2019 roku odbył się nasz kolejny wyjazd integracyjny. Wybraliśmy się do Jastrzębiej Góry.

Wspólną podróż nad polskie morze rozpoczęliśmy 24 maja. W trakcie trzydniowego pobytu spędzaliśmy czas aktywnie i bardzo ciekawie. Pierwszego dnia integrowaliśmy się przy grillu i zabawie tanecznej z Dj-em. Kolejny dzień przeznaczyliśmy na zajęcia sportowe i rekreacyjne. Każdy z nas mógł wybrać dowolną formę aktywności. Część uczestników pojechała na wycieczkę krajoznawczą, inni zapisali się m.in. na kitesurfing, windsurfing, fatbike czy paintball. Nie zabrakło również chętnych na połów dorsza. Wieczorem bawiliśmy się na wspólnej kolacji w stylu bawarskim.

Tegoroczny letni wyjazd integracyjny bez wątpienia przyczynił się do wzmocnienia współpracy zespołowej. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć w nim udział, a uroki Jastrzębiej Góry na długo pozostaną w naszej pamięci.

"Morze, gdy raz rzuci urok, na zawsze utrzyma cię w swej sieci cudów." – Jacques Yves Cousteau

blockquote blockquote blockquote blockquote blockquote blockquote

Podlaski Kongres Zawodowy w Białymstoku

dodano: 14.05.2019

Pod koniec marca 2019 roku wzięliśmy udział w Podlaskim Kongresie Zawodowym. W trakcie wydarzenia wyróżniono nas za działania na rzecz rozwoju kształcenia zawodowego.

Podlaski Kongres Zawodowy w Białymstoku został zorganizowany przez Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz wojewodę podlaskiego we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Wzięli w nim udział nauczyciele, dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi oraz przedsiębiorcy.

Głównym celem wydarzenia było przedstawienie praktycznych rozwiązań dotyczących współpracy między pracodawcami a szkołami, a także popularyzacja kształcenia zawodowego. Podczas konferencji przedstawiono propozycje dostosowania nowego systemu szkolnictwa branżowego do potrzeb nowoczesnej gospodarki.

Cieszymy się, że nasze działania na rzecz poprawy jakości i efektywności kształcenia zostały zauważone i docenione. Jest to dla nas motywacja do utrzymania oraz pogłębiania współpracy ze szkołami zawodowymi.

targi edukacyjno-zawodowe

targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe

Targi edukacyjno - zawodowe w Bielsku Podlaskim i Białymstoku

dodano: 06.05.2019

Nasza firma współpracuje ze szkołami zawodowymi i otwiera się na młodych ludzi, którzy myślą o swojej przyszłości w budownictwie.

W dniach 27-28.03.2019 roku uczestniczyliśmyw targach edukacyjno-zawodowych zorganizowanych w ramach projektu „Dobry zawód – fajne życie – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”.

Do udziału w targach zaproszeni zostali uczniowie 8 klas szkoły podstawowej oraz ostatnich klas gimnazjów ze szkół podstawowych działających na terenie Bielska Podlaskiego, Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. Organizacja wydarzenia stanowiła doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą lokalnych szkół branżowych i techników. W trakcie spotkaniamłodzi ludzie mieli również możliwość poznania firm współpracujących na co dzień ze szkołami. Ukazało im to korzyści naukiw konkretnym zawodzie w kontekście przyszłego zatrudnienia. Głównym celem targów było uświadomienie młodzieży w jak dużym stopniu ich przyszłość zależy od trafnego i przemyślanego wyboru ścieżki edukacyjno-zawodowej.

targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe

Integracyjny wyjazd na narty 2019

dodano: 18.04.2019

Dbając o dobre relacje między pracownikami, jak co roku zorganizowaliśmy wspólny wyjazd. Po raz kolejny wybraliśmy narty w Alpach.

W dniach 20 – 24 marca pojechaliśmy do Austrii, do położonego nad jeziorem miasta ZellamSee. Po kilkunastogodzinnej podróży autokarem mogliśmy cieszyć się górskim powietrzem i podziwiać piękne Alpy. W trakcie kilku dni aktywnie spędzaliśmy czas jeżdżąc na nartach lub snowboardzie. Na początkujących narciarzy czekał instruktor. Pod jego okiemmogliśmyuczyć się podstaw jazdy. Po pełnym wrażeń dniu regenerowaliśmy siły w hotelu Moutain Lake Resort. Obiekt ten zlokalizowany był w cichej bocznej uliczce.W mieście było również dużo ciekawych lokali gastronomicznych, w których próbowaliśmy lokalnych specjałów i miło spędzaliśmy ze sobą czas. Doskonała atmosfera i piękna pogoda towarzyszyła nam przez cały pobyt w Alpach. Pełni pozytywnej energii wróciliśmy do pracy.

wyjazd Alpy wyjazd Alpy wyjazd Alpy wyjazd Alpy

Nasza firma wyróżniona w konkursie „Organizacja ucząca się 2018”

dodano: 05.03.2019

Nasza firma otrzymała wyróżnienie w konkursie „Organizacja ucząca się 2018” w kategorii „Średnie i duże przedsiębiorstwa”.

Konkurs zorganizował Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką. Wręczenie nagród odbyło się 30 stycznia 2019 r. w trakcie konferencji „Urząd Pracy – partnerem w drodze do sukcesu”.
Zostaliśmy docenieni m.in. za inwestowanie w rozwój i zarządzanie kompetencjami pracowników, a także zorientowanie na zarządzanie wiedzą.
Wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszych działań prorozwojowych i utrzymania pozycji jednego z najlepszych pracodawców w regionie.

Zimowisko w Zieleńcu 2019

dodano: 31.01.2019

Kolejny udany wyjazd zorganizowany przez naszą firmę już za nami. Tegoroczne zimowisko odbyło się w terminie 20-26 stycznia w Zieleńcu.

Cieszymy się, że nasza firma dba o swoich pracowników i ich rodziny. Ferie zimowe 2019 mogliśmy spędzić aktywnie, w największym w Polsce ośrodku narciarskim Zieleniec Ski Arena. Podczas tygodniowego pobytu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczyliśmy się jazdy nanartach lub snowboardzie.Część z nas doskonaliła swoje umiejętności, wybierając trudniejsze trasy.Ciekawym punktem było nocne zjeżdżanie ze stoku, który oświetlały sztuczne światła.Poznaliśmy uroki narciarstwa z nieco innej strony niż ta, którą podziwialiśmy za dnia. W czasie zimowiska pogoda dopisywała, więc bardzo chętnie spędzaliśmy większość czasu na świeżym powietrzu. Na koniec dnia wspólnie integrowaliśmy się przy ognisku, piekąc kiełbaski. W trakcie pobytu nie zabrakło dodatkowych atrakcji dla dzieci, takich jak wyjście na basen, kręgle czyzajęcia na sali gimnastycznej.. Świetnie zorganizowany wyjazd dostarczył uczestnikom,szczególnie tym najmłodszym, pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.

Dzień ucznia w Danwood

dodano: 03.01.2019

Dnia 5 grudnia 2018 roku odbyła się II edycja wydarzenia „DZIEŃ UCZNIA W DANWOOD”.

W tym roku mieliśmy okazję gościć niespełna 100 uczniów z trzech szkół średnich: Zespół Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku, Zespół Szkół Technicznych w Białymstoku oraz Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na pracowników branży budowlanej, wydarzenie miało na celu przedstawienie uczniom możliwości i korzyści pracy w prężnie rozwijającej się firmie Danwood. Na początku nasi goście zawitali w Białymstoku do Centrum Szkoleniowego Danwood, gdzie na wstępie mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat technologii budowy domów prefabrykowanych. Następnie Dział Rekrutacji i Rozwoju przedstawił uczniom kluczowe informacje związane bezpośrednio z ich przyszłym stanowiskiem pracy, warunkach i możliwościach zatrudnienia w Danwood. Instruktorzy Centrum Szkoleniowego omówili – przykładowo – jak wygląda praca w firmie, jakie umiejętności i wiedzę należy posiadać, które kwalifikacje podnosimy, ale też – ile zarabia szpachlarz w Danwood.
Nasi goście mieli okazję zobaczyć w Centrum Szkoleniowym, jak odbywają się zajęcia praktyczne uczniów z ZSZ nr 5 w Białymstoku.

Kolejnym etapem wydarzenia był przejazd do siedziby firmy w Bielsku Podlaskim i omówienie w zakładzie produkcji, na czym polega prefabrykacja naszych domów. Była również okazja zobaczenia domu wzorcowego wykończonego pod klucz.

II edycja wydarzenia „DZIEŃ UCZNIA W DANWOOD” po raz kolejny włączyła uczniów w akcję w szczytnym celu: „JEDEN UCZEŃ, DRUGI, TRZECI… BUDUJĄ CHOINKI DLA MŁODSZYCH DZIECI”. Uczniowie w ramach akcji, składali i ozdabiali choinki, ozdoby świąteczne oraz pudełka na prezenty, które wypełnione zabawkami trafią do dzieci z domów dziecka na Święta Bożego Narodzenia.

Wampiriada 2018 z Danwood

dodano: 17.12.2018

Mając na uwadze potrzeby społeczeństwa chętnie angażujemy się w akcje, w których człowiek jest najważniejszy.

31. października 2018 roku wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku oraz Niezależnym Zrzeszeniem Studentów zorganizowaliśmy akcję honorowego oddawania krwi. Na terenie naszych biur w Bielsku Podlaskim oraz w Białymstoku pracownicy mogli podzielić się tym niezwykle cennym lekiem. Po oddaniu krwi na uczestników czekały pączki, kawa, herbata. Każdy z nich otrzymał również pamiątkową koszulkę. Jesteśmy dumni, ponieważ w akcji wzięły udział 53 osoby, które łącznie oddały prawie 24 litry krwi. To wspaniały wynik, który pokazał, że nasi pracownicy mają wielkie serca i rozumieją potrzeby drugiego człowieka.

W przyszłości planujemy kolejne akcje z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Ryga, Helsinki, Tallin – nasze wrażenia z podróży

dodano: 24.10.2018

Podążając za chińskim przysłowiem „Lepiej zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy”, wybraliśmy się tym razem w rejony Europy Północnej.

W tym roku podczas 3 – dniowej podróży poznaliśmy perełki architektoniczne nadbałtyckich stolic. Odwiedziliśmy Rygę, Helsinki i Tallin.

Pierwszego dnia znaleźliśmy się nad rzeką Dźwiną w malowniczo położonej Rydze. Bogactwo architektonicznie tego miasta zrobiło na nas ogromne wrażenie. Szczególną uwagę przykuła katedra ryska pochodząca z XIII wieku oraz średniowieczne mieszczańskie kamienice zwane „Trzej Bracia”. Poza tym oglądaliśmy kościoły św. Piotra i św. Jakuba ze słynnym dzwonem „Niewiernych Żon”, a także figurę „Czterech muzykantów z Bremy”. Mamy nadzieję, że zgodnie z przepowiednią o tajemniczej mocy figury, nasze życzenia się spełnią.

Drugi dzień rozpoczęliśmy od rejsu nowoczesnym, wielopokładowym statkiem ze stolicy Estonii do Helsinek. Na miejscu czekał na nas przewodnik, który wprowadził nas w inną kulturę. Odwiedziliśmy tradycyjny targ fiński – Kauppatori, Pałac Prezydencki, katedrę Uspienska, katedrę luterańską, Plac Senatu z neoklasycystyczną zabudową z połowy XiX wieku. Przespacerowaliśmy się główną aleją miasta Esplanadi. Zobaczyliśmy Teatr Narodowy, Gmach Parlamentu oraz kościół wykuty w skale Temppelinaukio. Niezwykle ciekawym punktem okazała się Suomenlinna – forteca z XVIII wieku. To jeden z największych tego typu obiektów na świecie znajdujący się na liście UNESCO. Na zakończenie dnia mogliśmy kontynuować wspólną integrację podczas obiadokolacji na statku.

Trzeciego dnia naszej podróży zgłębialiśmy tajemnice Tallina. Wspaniałe Stare Miasto, wpisane na listę UNESCO, zostanie na długo w naszej pamięci. Średniowieczna zabudowa i kolorowe kamienice tworzyły niesamowity klimat. Odwiedziliśmy m.in. zamek Toompea (obecnie parlament estoński) ze średniowieczną wieżą Długi Herman, Cerkiew Aleksandra Newskiego, ulice - tzw. Długa i Krótka Noga, Ratusz Miejski, Wielką Gildię Kupiecką, a także zespół średniowiecznych kamienic zwany „Trzema Siostrami”.

Tegoroczna podróż pozostawiła po sobie nie tylko mnóstwo wspaniałych wrażeń, ale też imponujących zdjęć.

Nasza firma laureatem w konkursie "Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2018"

dodano: 08.10.2018

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się wśród 8 najlepszych pracodawców w regionie Polski Wschodniej.

Konkurs TOP Pracodawcy Polski Wschodniej został zorganizowany w trakcie V Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, przez Grupę PTWP i redakcję portalu PulsHR.pl. Kandydaci byli oceniani pod kątem biznesowego aspektu działalności, inwestowania w rozwój pracowników, relacji z lokalną społecznością oraz otwartości na innowacje.

3 października 2018 r w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku wręczono nagrody laureatom. Nasza firma znalazła się wśród 8 zwycięzców.

Doceniono nas za inwestowanie w rozwój pracowników poprzez tworzenie projektów rozwojowych, a także współpracę z instytutami naukowymi, biurami inżynierskimi w kraju i za granicą.

Wyróżnienie to sprawiło nam wiele radości i jest motywacją do dalszych działań na rzecz wizerunku dobrego pracodawcy.

Więcej informacji https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/oto-zwyciezcy-konkursu-top-pracodawcy-polski-wschodniej-2018,57839.html

I Podlaskie Targi Pracy już za nami

dodano: 02.10.2018

W dniach 14-15 września 2018 r. w siedzibie NOT w Białymstoku odbyły się I Podlaskie Targi Pracy.

Pojawiły się 24 firmy z Białegostoku i regionu. Odwiedzający mogli poznać bliżej pracodawców. Każda z firm prezentowała swój profil działalności, aktualne oferty pracy oraz zasady procesu rekrutacji.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Chęć do inicjowania kontaktu z uczestnikami, otwartość i optymizm przekładały się pozytywny wizerunek firmy. Wiele osób z różnych obszarów specjalizacyjnych mogło poznać korzyści płynące z zatrudnienia u nas.

Wierzymy, że dzięki obecności na Podlaskich Targach Pracy udało nam się wzmocnić strategię employer brandingową.

Piknik Rodzinny Danwood

dodano: 21.08.2018

Z myślą o naszych pracownikach i ich rodzinach co roku organizujemy pikniki rodzinne.

W tym roku piknik rodzinny odbył się 23 czerwca. Okazało się, że była to doskonała okazja, aby wspólnie rozpocząć sezon wakacyjny. Jak co roku nie zabrakło rozrywek dla najmłodszych. Stadion miejski w Bielsku Podlaskim wypełniły kolorowe dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci oraz inne atrakcje. Każdy mógł spróbować swoich sił w ciekawych konkursach. Wspólnie spędzony czas to był najlepszy wybór na sobotnie popołudnie. Dodatkowo mogliśmy bliżej poznać innych współpracowników. Wiemy, że poza pracą wiele z nich ma ciekawe pasje, którymi może się podzielić. Nasze spotkanie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń.

W trakcie pikniku wspaniale czuły się nie tylko dzieci. Dorośli mogli skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oraz pobawić się na świeżym powietrzu przy dobrej muzyce. Gwiazdą zespołu był zespół LOVERBOY.

Dobry humor i pozytywna energia na długo z nami pozostaną. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenie.

Letni wyjazd integracyjny do Zakopanego

dodano: 09.07.2018

W tym roku nasi pracownicy odwiedzili stolicę polskich Tatr. Spędzony czas dostarczył wielu ciekawych i niezapomnianych wrażeń.

Wyjazd integracyjny odbył się pod koniec maja. W ciągu trzech dni uczestnicy mieli okazję zwiedzić nie tylko urokliwe Zakopane, podziwiając Wielką Krokiew, Gubałówkę, Giewont, ale też wziąć udział w innych wycieczkach. Każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Część z osób wybrała się do Doliny Lejowej, aby poznać tajniki wspinaczki skałkowej. Inni przemierzali Dolinę Kościeliską, by zajrzeć do niesamowitej Jaskini Mylnej. Dla tych, którzy lubią wyzwania i adrenalinę, wspaniałym wyborem była wycieczka na Mnicha – góra doskonale widoczna sprzed schroniska nad Morskim Okiem. Nie zabrakło również wizyty na trudnym, ale przepięknym widokowo szlaku Orla Perć.

Tegoroczny wyjazd integracyjny potwierdził, że budujemy to co najlepsze - zgrany zespół. Dzięki takim wyjazdom codzienna współpraca jest łatwiejsza. Jak powiedział czołowy polski taternik i alpinista Jan Alfred Szczepański: "Słońce gór szybciej zbliża niż rozrywki miasta."

Berlin naszymi oczami

dodano: 30.10.2017

Każda podróż, którą odbędziemy w naszym życiu bardzo wzbogaca, dlatego też bardzo chętnie uczestniczymy w wycieczkach, które odkrywają przed nami uroki europejskich stolic.

W tym roku został zorganizowany wyjazd do stolicy Niemiec, gdzie mogliśmy podziwiać architekturę i zabytki tego miasta. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od obejrzenia pięknej panoramy Berlina, następnie zobaczyliśmy m. in. Nikolaiviertel, Katedrę Berlińską, Bramę Brandenburską, gmach Reichstagu, Kolumnę Zwycięstwa, Park Pałacowy Charlottenburg. Z okna autobusu mieliśmy także okazję zobaczyć zachowane fragmenty Muru Berlińskiego ze znanymi na całym świecie graffiti. Podczas tej kilkudniowej wyprawy mogliśmy także zobaczyć jedno z najpiękniejszych miast Niemiec – Poczdam, gdzie zwiedziliśmy miejsce podpisania Układu Poczdamskiego - Dwór Cecilienhof. Ponadto zobaczyliśmy Nowy Pałac, Domek Chiński, odwiedziliśmy Dzielnicę Holenderską, Rosyjską, Dzielnicę Alexandrovkę.

Podczas zwiedzania tego urokliwego miejsca był też czas, aby przejść się reprezentacyjnym deptakiem miasta z licznymi kawiarniami, restauracjami i sklepami z pamiątkami – Brandenburgerstrasse. W drodze powrotnej odwiedziliśmy miasto Wisławy Szymborskiej – Kórnik, gdzie zwiedziliśmy zamek zbudowany w stylu angielskim z zachowanymi reprezentacyjnymi wnętrzami i nagromadzonymi przez Działyńskich zbiorami dzieł sztuki i bogatą biblioteką. Pełni nowych wrażeń i pomysłów na kolejne podróże wróciliśmy do domu.

Karate – styl życia

dodano: 18.09.2017

„Człowiek toczy boje na wszystkich płaszczyznach, od niskich pobudek osobistych do wzniosłych ideałów. I wszędzie stara się wygrać, w większości za wszelką cenę (…) Jednakże, bez względu na siłę rywala, ostateczne zwycięstwo zawsze przypadnie temu, kto walczy w słusznej sprawie (…)”.
Masutatsu Oyama

Pan Bogusław Hościło to pracownik firmy Danwood S.A., który pełni funkcję brygadzisty w brygadzie wykończeniowej.
Swoją przygodę z tym pięknym sportem jakim są dalekowschodnie sztuki walki rozpoczął w trakcie nauki w technikum i tak od 23 lat zdobywa kolejne umiejętności w tym zakresie. Karate traktuje jak swoją pasję, a zarazem sposób na życie.

Każdą wolną chwilę poświęca na treningi. Kilka razy w roku, z dala od cywilizacji, bierze udział w różnego rodzaju zgrupowaniach karate z udziałem największych mistrzów w tej dziedzinie. Ćwicząc zdobywa nowe umiejętności i dzięki temu posiada 3 stopień mistrzowski zwany danem.

Pan Bogusław może pochwalić się udziałem w Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, które odbywają się co 4 lata w Japonii i są najbardziej prestiżową imprezą sportową w tej dyscyplinie. Zawody odbywają się w kategorii wszechwag, czyli bez podziału na kategorie wagowe i mają na celu wyłonienie najlepszego karateki kyokushin na świecie.

Pan Bogusław uważa, że karate uczy człowieka dyscypliny, wytrwałości w dążeniu do celu oraz pokonywania własnych słabości.

Wyjazd integracyjny już za Nami!

dodano: 14.07.2017

Tegoroczny wyjazd integracyjny pracowników Danwood zaliczamy do bardzo udanych.

W czerwcu mieliśmy okazje przez 3 dni bawić się w Jastrzębiej Górze. „Morza szum, ptaków śpiew (…)” tak zwykle wygląda czas spędzony nad morzem, ale nie w Naszym przypadku. Na nudę i brak atrakcji nie mogliśmy narzekać. Harmonogram zajęć był bardzo bogaty. Każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Windsurfing, rowery, kitesurfing, żeglowanie, łowienie dorsza, wycieczki - emocji nie brakowało :)

Wyjazd integracyjny dał nam możliwość nawiązania bliższych relacji i pozwolił budować to co w Naszej firmie jest najważniejsze – silny, zgrany zespół :)

Drużyna Danwood z Bielska Podlaskiego Mistrzem Polski Branży Budowlanej

dodano: 08.03.2017

Danwood zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Branży Budowlanej w piłce halowej rozegranych w 27-28 lutego br. w Bydgoszczy. Tym samym drużynie z Bielska Podlaskiego udało się obronić mistrzowski tytuł wywalczony w zeszłym roku w Częstochowie. W finale turnieju drużyna z Bielska Podlaskiego pokonała ekipę Eljot Szczecin wynikiem 6:1.

W turnieju wzięło udział 13 drużyn z całego kraju. Bielsk Podlaski był reprezentowany także przez przedsiębiorstwo Unibep, które wystawiło, aż dwie drużyny. Kapitan zwycięskiej drużyny Danwood Tomasz Onacik przyznaje, że poziom rozgrywek był wysoki:

„Tegoroczny finał to powtórka z ubiegłego roku, kiedy także walczyliśmy z drużyną Eljot Szczecin. I także wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku. Tym bardziej nas cieszy ten wynik, że mecz między naszymi drużynami w fazie grupowej zakończył się bezbramkowym remisem. W finale jednak zagraliśmy najlepiej jak było można i stąd wynik 6:1”.

Danwood na drodze do finału pokonał w półfinale drużynę Oknoplast Kraków 8:1.

Dodatkowo zawodnicy Danwood Bielsk Podlaski zdobyli nagrody indywidualne: Paweł Łochnicki został królem strzelców z wynikiem 10 goli, a Kamil Osmulski został wybrany Bramkarzem turnieju.