Aktualności

Podlaski Kongres Zawodowy w Białymstoku

dodano: 14.05.2019

Pod koniec marca 2019 roku wzięliśmy udział w Podlaskim Kongresie Zawodowym. W trakcie wydarzenia wyróżniono nas za działania na rzecz rozwoju kształcenia zawodowego.

Podlaski Kongres Zawodowy w Białymstoku został zorganizowany przez Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz wojewodę podlaskiego we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Wzięli w nim udział nauczyciele, dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi oraz przedsiębiorcy.

Głównym celem wydarzenia było przedstawienie praktycznych rozwiązań dotyczących współpracy między pracodawcami a szkołami, a także popularyzacja kształcenia zawodowego. Podczas konferencji przedstawiono propozycje dostosowania nowego systemu szkolnictwa branżowego do potrzeb nowoczesnej gospodarki.

Cieszymy się, że nasze działania na rzecz poprawy jakości i efektywności kształcenia zostały zauważone i docenione. Jest to dla nas motywacja do utrzymania oraz pogłębiania współpracy ze szkołami zawodowymi.

targi edukacyjno-zawodowe

targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe

Targi edukacyjno - zawodowe w Bielsku Podlaskim i Białymstoku

dodano: 06.05.2019

Nasza firma współpracuje ze szkołami zawodowymi i otwiera się na młodych ludzi, którzy myślą o swojej przyszłości w budownictwie.

W dniach 27-28.03.2019 roku uczestniczyliśmyw targach edukacyjno-zawodowych zorganizowanych w ramach projektu „Dobry zawód – fajne życie – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”.

Do udziału w targach zaproszeni zostali uczniowie 8 klas szkoły podstawowej oraz ostatnich klas gimnazjów ze szkół podstawowych działających na terenie Bielska Podlaskiego, Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. Organizacja wydarzenia stanowiła doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą lokalnych szkół branżowych i techników. W trakcie spotkaniamłodzi ludzie mieli również możliwość poznania firm współpracujących na co dzień ze szkołami. Ukazało im to korzyści naukiw konkretnym zawodzie w kontekście przyszłego zatrudnienia. Głównym celem targów było uświadomienie młodzieży w jak dużym stopniu ich przyszłość zależy od trafnego i przemyślanego wyboru ścieżki edukacyjno-zawodowej.

targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe targi edukacyjno-zawodowe

Integracyjny wyjazd na narty 2019

dodano: 18.04.2019

Dbając o dobre relacje między pracownikami, jak co roku zorganizowaliśmy wspólny wyjazd. Po raz kolejny wybraliśmy narty w Alpach.

W dniach 20 – 24 marca pojechaliśmy do Austrii, do położonego nad jeziorem miasta ZellamSee. Po kilkunastogodzinnej podróży autokarem mogliśmy cieszyć się górskim powietrzem i podziwiać piękne Alpy. W trakcie kilku dni aktywnie spędzaliśmy czas jeżdżąc na nartach lub snowboardzie. Na początkujących narciarzy czekał instruktor. Pod jego okiemmogliśmyuczyć się podstaw jazdy. Po pełnym wrażeń dniu regenerowaliśmy siły w hotelu Moutain Lake Resort. Obiekt ten zlokalizowany był w cichej bocznej uliczce.W mieście było również dużo ciekawych lokali gastronomicznych, w których próbowaliśmy lokalnych specjałów i miło spędzaliśmy ze sobą czas. Doskonała atmosfera i piękna pogoda towarzyszyła nam przez cały pobyt w Alpach. Pełni pozytywnej energii wróciliśmy do pracy.

wyjazd Alpy wyjazd Alpy wyjazd Alpy wyjazd Alpy

Nasza firma wyróżniona w konkursie „Organizacja ucząca się 2018”

dodano: 05.03.2019

Nasza firma otrzymała wyróżnienie w konkursie „Organizacja ucząca się 2018” w kategorii „Średnie i duże przedsiębiorstwa”.

Konkurs zorganizował Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką. Wręczenie nagród odbyło się 30 stycznia 2019 r. w trakcie konferencji „Urząd Pracy – partnerem w drodze do sukcesu”.
Zostaliśmy docenieni m.in. za inwestowanie w rozwój i zarządzanie kompetencjami pracowników, a także zorientowanie na zarządzanie wiedzą.
Wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszych działań prorozwojowych i utrzymania pozycji jednego z najlepszych pracodawców w regionie.

Zimowisko w Zieleńcu 2019

dodano: 31.01.2019

Kolejny udany wyjazd zorganizowany przez naszą firmę już za nami. Tegoroczne zimowisko odbyło się w terminie 20-26 stycznia w Zieleńcu.

Cieszymy się, że nasza firma dba o swoich pracowników i ich rodziny. Ferie zimowe 2019 mogliśmy spędzić aktywnie, w największym w Polsce ośrodku narciarskim Zieleniec Ski Arena. Podczas tygodniowego pobytu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczyliśmy się jazdy nanartach lub snowboardzie.Część z nas doskonaliła swoje umiejętności, wybierając trudniejsze trasy.Ciekawym punktem było nocne zjeżdżanie ze stoku, który oświetlały sztuczne światła.Poznaliśmy uroki narciarstwa z nieco innej strony niż ta, którą podziwialiśmy za dnia. W czasie zimowiska pogoda dopisywała, więc bardzo chętnie spędzaliśmy większość czasu na świeżym powietrzu. Na koniec dnia wspólnie integrowaliśmy się przy ognisku, piekąc kiełbaski. W trakcie pobytu nie zabrakło dodatkowych atrakcji dla dzieci, takich jak wyjście na basen, kręgle czyzajęcia na sali gimnastycznej.. Świetnie zorganizowany wyjazd dostarczył uczestnikom,szczególnie tym najmłodszym, pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.