Oferta: SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW ERP Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok/Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:

  • administrowanie oraz monitorowanie systemów klasy ERP,
  • instalowanie modyfikacji systemu,
  • wsparcie pracowników w rozwiązywaniu problemów, związanych z pracą w systemach ERP,
  • kontakt z dostawcą zewnętrznym celem rozwiązania problemów technicznych,
  • udział w projektach rozwojowych i wdrożeniowych oraz testach nowych funkcjonalności.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wile widziane doświadczenie z systemami klasy ERP lub CRM, np. Microsoft Dynamics,
  • chęć rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze ERP,
  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV