Oferta: SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW ERP Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych w zakresie systemów klasy ERP,
  • udział w projektach rozwojowych oraz testach nowych funkcjonalności,
  • opieka i rozwój systemów ERP, BPS, hurtownie danych,
  • analiza potrzeb klientów oraz konfiguracja i personalizacja systemów pod kątem wymagań użytkowników,
  • udzielanie wsparcia technicznego oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy, związanych z pracą w systemach ERP i BPS,
  • przygotowywanie mechanizmów integrujących systemy ERP i BPS z innymi systemami,
  • przygotowywanie raportów z hurtowni danych,
  • kontakt z dostawcami zewnętrznymi, celem rozwiązania problemów technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka,
  • znajomość MS SQL,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy przy realizowanych projektach.

Mile widziane:

  • doświadczenie z systemami klasy ERP lub BPS, np. Microsoft Dynamics lub WEBCON,
  • znajomość platform business intelligence.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV