Oferta: INŻYNIER DS. INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych z zakresu instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych - w obszarze projektowym firmy i wykonawczym w zakładzie produkcyjnym i na budowie,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej – m.in. projektów instalacyjnych, schematów, detali wykonawczych, instrukcji wykonawczych,
  • współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami firmy w obszarze instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne w obszarze: elektrotechniki/ekoenergetyki/energetyki lub innych kierunków pokrewnych,
  • dobra znajomość programu AutoCad,
  • biegła znajomość podstawowych norm i przepisów z zakresu projektowania i wykonawstwa domowych instalacji elektrycznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • dokładność, systematyczność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie zawodowe związane z instalacjami fotowoltaicznymi lub instalacjami w budownictwie wielorodzinnym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • elastyczną godzinę pracy,
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV