Oferta: SPECJALISTA DS. PLANOWANIA BUDÓW Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie harmonogramu oraz zarządzanie pracą delegowanych brygad,
  • współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami w spółce w zakresie najbardziej optymalnego planowania realizacji budów,
  • raportowanie postępów na każdym etapie prac nad harmonogramem,
  • nadzór nad harmonogramem oraz sporządzanie raportów z wydajności i efektywności brygad w procesie realizacji budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office, a przede wszystkim MS Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność stawiania sobie celów oraz konsekwentna ich realizacja,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • wielozadaniowość oraz szybki czas reakcji.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV