Oferta: PROGRAMISTA Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, utrzymanie i rozwój oprogramowania dla klientów wewnętrznych
  • Budowanie integracji międzysystemowych
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów w utrzymywanym oprogramowaniu
  • Utrzymywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oprogramowania
  • Współpraca z innymi programistami i analitykami nad budowanymi rozwiązaniami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wykorzystujących C# / .NET Core
  • Praktyczna znajomość: T-SQL / Dapper oraz JavaScript / Vue.js
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji opartych o wzorzec MVC
  • Doświadczenie w budowaniu REST API
  • Doświadczenie w pracy z GIT
  • Język angielski na poziomie B1/B2
  • Komunikatywność, samodzielność i chęć do nauki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Telerik UI/Kendo UI
  • Znajomość WPF i/lub Xamarin.Forms oraz wzorca MVVM
  • Znajomość metodyki DevOps, Docker'a i GitLab CI/CD
  • Doświadczenie w budowaniu testów jednostkowych
  • Znajomość języka C++
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV