Oferta: Prawnik (umowa na zastępstwo) Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników Działu Prawnego w wykonywaniu bieżącej obsługi prawnej Spółki,
  • przygotowywanie pism, opinii i umów oraz wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, instrukcji),
  • analiza problematycznych zagadnień prawnych i pomoc klientom wewnętrznym – pracownikom Spółki w rozwiązywaniu problemów prawnych,
  • wyszukiwanie orzecznictwa i piśmiennictwa,
  • archiwizacja dokumentacji prawnej,

Wymagania:

  • student V roku Wydziału Prawa, mgr prawa lub aplikant 1 roku aplikacji radcowskiej,
  • wysoka średnia ocen i dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, budowlanego, spółek handlowych I pracy,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office i programów prawniczych np. LEX.
  • dobra organizacja pracy i umiejętność jej wykonywania pod presją czasu i stresu,
  • komunikatywność i odpowiedzialność,
  • zaangażowanie, wysoka efektywność, sumienność, samodyscyplina,
  • doświadczenie praktyczne mile widziane.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV