Oferta: SPECJALISTA DS.PODATKOWYCH Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego, w tym identyfikację obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego i formułowanie rekomendacji podatkowych,
  • analizę przepisów podatkowych oraz stanowiska organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych,
  • udział w postępowaniach podatkowych,
  • przygotowywanie dokumentacji podatkowej wymaganej przepisami prawa,
  • weryfikacja oraz udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych,
  • przygotowanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,
  • inicjowanie wdrażania wewnętrznych procedur w związku ze zmianami prawa podatkowego,
  • przygotowanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego,
  • umiejętności opracowywania różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV