Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie harmonogramu oraz zarządzanie pracą delegowanych brygad,
  • współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami w spółce w zakresie najbardziej optymalnego planowania realizacji budów,
  • raportowanie postępów na każdym etapie prac nad harmonogramem,
  • nadzór nad harmonogramem oraz sporządzanie raportów z wydajności i efektywności brygad w procesie realizacji budowy.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • umiejętność logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków,
  • zdolności analityczne,
  • wielozadaniowość oraz szybki czas reakcji,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • umiejętność stawiania sobie celów oraz konsekwentna ich realizacja,
  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wdrożenie do pracy,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.