Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, kampanii reklamowych i strategii PR,
  • monitoring i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, w którym działa Spółka, działań konkurentów, zachowań i potrzeb konsumentów,
  • organizacja akcji promocyjnych i kampanii reklamowych,
  • przygotowywanie, zamawianie, odbiór jakościowy i merytoryczny materiałów promocyjno-reklamowych,
  • wyposażanie Spółki w materiały reklamowo-promocyjne i dbałość o utrzymanie stosownego zasobu tych materiałów,
  • wydawanie materiałów reklamowo-promocyjnych zainteresowanym jednostkom, prowadzenie rejestru zasobów i rozchodów w/w materiałów,
  • organizowanie i udział w targach oraz innych imprezach wystawienniczych, dniach otwartych,
  • aktualizacja stron internetowych,
  • współpraca ze środkami masowego przekazu,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi – agencje reklamowe, agencje PR, itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, studia kierunkowe z zakresu marketingu,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office i Google Analytics,
  • skrupulatność i dbałość o detale podczas wykonywania zadań,
  • inicjatywa, kreatywność, twórcze pomysły,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dużą swobodę i samodzielność działania,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.