Oferta: SPECJALISTA DS. LOGISTYKI Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • opracowywanie zamówień materiałowych, specjalistycznych na podstawie projektu,
  • nadzór nad terminowością i poprawnością realizowanych zamówień materiałowych,
  • dbałość o jakość, termin i kompletność dostarczonych materiałów,
  • ewidencjonowanie realizowanych zamówień,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • współpraca z dostawcami materiałów,
  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy – budownictwa, zakupów, magazynu i spedycji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe logistyczne lub budowlane /lub średnie techniczne budowlane,
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej oraz znajomość materiałów wykorzystywanych w budownictwie,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • znajomość obsługi programów MS Office,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV