Oferta: SPECJALISTA DS. KONTROLINGU FINANSOWEGO Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • kontrola i analiza kosztów realizacji projektów budowlanych,
  • wsparcie w ocenie efektywności poszczególnych procesów firmy, budowa i monitoring wskaźników oceniających efektywność, wydajność,
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych ad-hoc,
  • przygotowywanie miesięcznej informacji zarządczej w trybie miesięcznym, dostarczanie wyjaśnień do odchyleń od budżetu,
  • wsparcie w budowaniu i usprawnianiu narzędzi kontrolingowych, raportowych,
  • kontrola kosztów poszczególnych obszarów funkcjonowania firmy, analiza wykonania budżetu, zbieranie informacji dotyczących przyczyn odchyleń,
  • wsparcie przy budżetowaniu i przygotowaniu prognoz finansowych,
  • ścisła współpraca z działem księgowości w zakresie zapewnienia poprawności danych finansowych oraz udział w zamknięciu miesiąca,
  • bieżąca współpracy z innymi działami w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy i kontroli.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość, matematyka finansowa itp.),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej,
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, umiejętność pracy na dużych bazach danych, wyciągania i prezentowania wniosków,
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV