Oferta: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • bieżący kontakt i opieka nad klientami niemieckojęzycznymi,
  • administracja dokumentacją sporządzoną w języku niemieckim,
  • kontrola poprawności i kompletności danych w systemie,
  • tłumaczenie dokumentacji z języka niemieckiego na polski i odwrotnie,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem (mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci filologii germańskiej)
  • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem,
  • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word,
  • dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV