Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów informatycznych – HELPDESK,
  • bieżące utrzymanie systemów (analiza wydarzeń, alarmów, wykonywanie kopii zapasowych),
  • instalacja i konfiguracja stacji roboczych i innego sprzętu informatycznego,
  • konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • automatyzacja procesów w firmie za pomocą systemów informatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel, Word, Outlook,
  • dobra znajomość sprzętowa i programowa Windows 10,
  • dobra znajomość administracji serwerami Microsoft,
  • dobra znajomość z zakresu administracji sieciami komputerowymi.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.