Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji złożonych projektów obejmujących wiele jednostek organizacyjnych,
  • koordynowanie przebiegu prac projektowych,
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów w ścisłej współpracy z kierownikiem projektu,
  • raportowanie z przebiegu prac i wyników oraz zarządzanie ryzykiem,
  • ścisła współpraca z różnymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami (PMO/PSO),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Project, Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy przy wielu projektach równocześnie.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.