Oferta: MŁODSZY ANALITYK FINANSOWY Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych związanych z bieżącą działalnością firmy,
  • kontrola i analiza kosztów realizacji projektów budowlanych,
  • bieżąca współpraca z działami w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy i kontroli.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość, matematyka finansowa, itp.),
  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia,
  • dokładność i skrupulatność,
  • mile widziana znajomość zagadnień z obszaru controllingu oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV