Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Obowiązki:

  • kontrola i analiza kosztów realizacji projektów,
  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym ewidencja,
  • kontrola i analiza P&L i marż rynków,
  • kontrola odchyleń wyników do budżetu,
  • kontrola prawidłowości księgowań na poszczególne MPK,
  • ocena finansowa projektów inwestycyjnych,
  • wsparcie w budowaniu narzędzi kontrolingowych,
  • przygotowywanie raportów i analiza ad-hoc,
  • ścisła współpraca z działem księgowości i osobami odpowiedzialnymi za koszty (w szczególności z kierownikami projektów).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i pochodne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office zwłaszcza Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność, inicjatywa.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • dobre warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy.