Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Obowiązki:

  • organizowanie i koordynowanie szkoleń technicznych pracownikom firmy z zakresu standardu wykończenia domów wg technologii Danwood,
  • organizowanie, koordynowanie oraz zarządzanie programem wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracownikom budowlanym,
  • koordynowanie szkoleń technicznych (teoretycznych i praktycznych) dla Kierowników Budów oraz pracowników biurowych firmy,
  • sporządzanie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych,
  • opracowywanie i realizacja harmonogramów szkoleń technicznych,
  • analizowanie sprawozdań z budów,
  • wdrażanie zmian technologicznych do programów szkoleniowych,
  • promowanie szkoleń technicznych organizowanych przez Centrum Szkoleniowe wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo),
  • mile widziane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji multimedialnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wiedza techniczna z zakresu znajomości i zastosowania materiałów budowlanych oraz materiałów wykończeniowych będzie dodatkowym atutem.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.