Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i wdrażaniem nowych rozwiązań technicznych z zakresu konstrukcji, fizyki budowli, prefabrykacji, wykończenia wnętrz - w obszarze projektowym firmy i wykonawczym na zakładzie produkcyjnym i budowie
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej - detali architektonicznych, detali wykonawczych, instrukcji wykonawczych itd.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa (specjalność: konstrukcje budowlane),
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość programu AutoCAD,
  • znajomość podstawowych norm i przepisów dotyczących projektowania konstrukcji, mile widziana wiedza z zakresu akustyki lub obliczeń cieplnych,
  • kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • dokładność, systematyczność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.