Oferta: INSPEKTOR DS. OCHRONY OBIEKTU I INFRASTUKTURY Wyślij CV

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:

  • nadzór w zakresie ochrony obiektów Spółki,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usług zewnętrznej firmy ochrony,
  • wyznaczanie standardów i koordynacja działań w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i technicznego dla osób i obiektów,
  • inicjowanie i podejmowanie działań oraz prowadzenie projektów związanych ze zwiększaniem bezpieczeństwa,
  • prowadzenie audytów bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych,
  • tworzenie i opiniowanie procedur i instrukcji w zakresie bezpieczeństwa,
  • przygotowywanie raportów i analiz w zakresie bezpieczeństwa obiektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2-letnie oświadczenie z zakresu ochrony osób i mienia,
  • doświadczenie w obszarze elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • znajomość obsługi aplikacji pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV