Oferta: SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok/Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:

  • negocjowanie optymalnych warunków zakupu materiałów,
  • wybór dostawcy na podstawie ustalonych kryteriów w firmie,
  • optymalizacja dostaw i kosztów, oraz aktywne pozyskiwanie alternatywnych dostawców,
  • prowadzenie dokumentacji, tworzenie raportów, zestawień,
  • dbanie o dobre relacje z dostawcami,
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczne zdolności prowadzenia negocjacji oraz rozmów z dostawcami,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • analityczne myślenie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nastawienie na realizację celów,
  • inicjatywa oraz chęć zdobywania nowych umiejętności.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe budowlane.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wdrożenie do pracy,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • spotkania integracyjne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.