Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Obowiązki:

  • planowanie wysyłek przydzielonych domów,
  • organizowanie dostaw dodatkowych materiałów,
  • rozliczanie i ewidencja faktur za transport,
  • nadzór nad brygadami załadunkowymi,
  • usprawnianie i rozwijanie technik i metod efektywnego załadunku,
  • usprawnianie i weryfikacja dokumentacji załadunkowej,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • ścisła współpraca z podwykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie logistyki),
  • mile widziane doświadczenie w spedycji, logistyce,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Word, Excel,
  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.