Oferta: SPECJALISTA DS MARKETINGU Wyślij CV

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski/Białystok

Obowiązki

  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, kampanii reklamowych i strategii PR,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz marketingowych,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia kierunkowe z zakresu marketingu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, Google Analytics i Google Adwords,
  • inicjatywa, kreatywność, twórcze pomysły,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywanie kontaktów,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dużą swobodę i samodzielność działania,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV