Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Obowiązki:

  • udział w działaniach zmierzających do zapewnienia efektywnego i spójnego systemu zarządzania zasobami ludzkimi poprzez diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, doradztwo dla pracowników spółki, badanie atmosfery pracy,
  • przeprowadzanie badań psychologicznych ustalających zdolność psychiczną pracowników do pracy na określonych stanowiskach pracy w spółce,
  • udzielanie konsultacji i porad indywidualnych pracownikom zgłaszającym problemy osobiste i zawodowe,
  • podejmowanie interwencji psychologicznych w sytuacjach kryzysowych, po wydarzeniach traumatycznych z udziałem pracowników,
  • realizowanie zadań z zakresu psychologii zarządzania zasobami ludzkimi.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe magisterskie o kierunku psychologia – warunek konieczny,
  • wiedza i min. roczne doświadczenie w zakresie opieki psychologicznej,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.