Oferta: MISTRZ ZMIANY Wyślij CV

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy działu produkcji,
  • kontrola i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych,
  • efektywne zarządzania podległym zespołem,
  • odpowiedzialność za jakość produkcji,
  • optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe związane z organizacją produkcji lub wykształcenie średnie w połączeniu z minimum 10-letnim doświadczeniem produkcyjnym,
  • doświadczenie w zarządzaniu średniej wielkości zespołem produkcyjnym,
  • umiejętność planowania i organizowania produkcji,
  • orientacja na cel oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV