Oferta: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości dla spółki zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • ewidencja i kontrola rozrachunków z kontrahentami,
  • kontakt z kontrahentami,
  • sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości,
  • wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • elastyczność, przedsiębiorczość i samodzielność w działaniu.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV