Oferta: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY (BUCHHALTER) - BERLIN Wyślij CV

Miejsce pracy: BERLIN

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych, związanych z importem, exportem oraz nabyciem i dostawą w UE,
  • księgowanie dokumentów sprzedaży,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych,
  • analiza rozrachunków,
  • przygotowywanie informacji do sprawozdań i analiz finansowych,
  • windykacja należności,
  • rozliczanie kosztów podróży,
  • potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • archiwizacja dokumentów księgowych,
  • sporządzanie miesięcznych raportów i statystyk.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii,
  • doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości,
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV