Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za optymalizację procesów produkcyjnych oraz koszty produkcji,
  • planowanie i kontrola jakości oraz terminowości realizowanych zadań,
  • kierowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zadań produkcyjnych, w Zakładzie Produkcji Domów prefabrykowanym w konstrukcji drewnianej,
  • nadzór i kontrola procesu produkcyjnego,
  • nadzór nad zachowaniem standardów jakości oraz BHP,
  • efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz aplikacji związanych z procesem planowania i sterowania produkcją,
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
  • innowacyjne podejście do procesu produkcji,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.