Oferta: Wyślij CV

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • budowanie i realizowanie polityki zakupów według określonych założeń,
  • zarządzanie procesem zakupowym (negocjacyjnym) materiałów,
  • kształtowanie standardów i procedur zakupowych,
  • bieżąca weryfikacja rynku producentów i dystrybutorów w zakresie panujących trendów i nowinek technicznych,
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł zakupów z uwzględnieniem rynku krajowego i zagranicznego,
  • bieżąca kontrola kosztów w procesie zakupowym,
  • odpowiedzialność za aktualną ofertę materiałów i cen,
  • przygotowywanie i realizacja planów budżetowych,
  • organizacja pracy działu i nadzór nad realizacją wykonywanych zadań,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne),
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętności analityczne i rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz organizacyjne,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność komunikacji i budowania relacji biznesowych z dostawcami.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV