Oferta: INŻYNIER DS. STANDARDU TECHNICZNEGO Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • analiza rozwiązań technicznych konstrukcji i instalacji stosowanych na rynku,
  • rozwój produktu w zakresie standardu konstrukcji i stosowanych materiałów,
  • rozwój pakietów instalacyjnych przy uwzględnieniu obowiązujących przepisów i rozwoju techniki grzewczej,
  • wyznaczanie kierunków rozwoju firmy w zakresie konstrukcji przegród i techniki grzewczej oraz instalacji elektrycznych,
  • przygotowywanie propozycji standardu technicznego przegród, pakietów instalacyjnych (systemu ogrzewania i chłodzenia budynku) oraz standardu instalacji elektrycznych z uwzględnieniem Smart Home.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • język niemiecki umożliwiający swobodna komunikację – warunek konieczny,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wdrożenie do pracy,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV