Oferta: ASYSTENT DS. OBSŁUGI BUDÓW Wyślij CV

Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie i bieżąca kontrola dokumentacji budowlanej,
  • sporządzanie dokumentacji niezbędnej do zapewnienia prawidłowej realizacji kontraktów,
  • przygotowanie podsumowań oraz zestawień miesięcznych z sytuacji na rynku niemieckim w zakresie realizacji kontraktów i efektów pracy nadzoru budów,
  • zarządzanie informacjami oraz wytycznymi kierowanymi do nadzoru budów,
  • wsparcie nadzoru budów w sprawach dotyczących realizacji kontraktów,
  • organizacja, przygotowanie i rozliczenie narad/spotkań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i w piśmie),
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera (pakiet MS Office, środowisko AutoCad),
  • znajomość rynku materiału budowlanych oraz rozwiązań technicznych w robotach budowlano -montażowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dbałość o dokładność oraz terminowość wykonywanych zadań,
  • otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność.

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV